Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Nazlı - Müjde Uzman Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi daha başlamadan çok ses getirdi. Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır yer aldığı dizide ayrıca Tarık Ünlüoğlu, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer gibi oyuncular da rol alıyor. Dizinin en dikkat çeken oyuncularında biri de Müjde Uzman. Güzel oyuncu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Nazlı karakterini canlandırıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Nazlı Kimdir?


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki Nazlı karakterini genç ve güzel oyuncu Müjde Uzman canlandırıyor. Mimar olan Nazlı, Hızır'ın yasak aşkıdır. Hızır'ın karısı Meryem aldatıldığını öğrenince soluğu Nazlı'nın yanında alır. Nazlı'nın hamile olduğunu öprenen Meryem çocuğu aldırması için Nazlı'ya baskı yapar.

İlk kez bir mafya dizisinde rol alan güzel oyuncu daha önce genellikle aile dizilerinde rol almıştı.

Müjde Uzman Kimdir? Kaç Yaşında?


Güzel oyuncu Müjde Uzman, 26 Eylül 1984'de İstanbul'da dünyaya geldi. 2001 yılında katıldığı Elite Model Look yarışmasında birinci olan dikkatleri üzerine çekti. Güzel oyuncu Paramparça Aşklar, Aşk Bir Hayal, Akasya Durağı, Halil İbrahim Sofrası, Bir Çocuk Sevdim, 20 Dakika ve Fatih gibi dizilerde rol aldı. Son olarak Hadi İnşallah isimli sinema filminde rol alan Müjde Uzman uzun bir süredir ekranlardan uzaktı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile yeniden kamera karşısına geçen genç oyuncu Nazlı karakterini canlandırıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Nazlı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazdaki Nazlının Gerçek Adı Ne? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Nazlı Gerçek İsmi, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Nazlı, Müjde Uzman Kimdir? Müjde Uzman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizileri, Müjde Uzman Dizisi, Müjde Uzman Resimleri, Müjde Uzman Fotoğrafları,

Blogger tarafından desteklenmektedir.