Bana Baba Dedi Ayşen - Gözde Mutluer Kimdir?

TV8'de yeni bir dizi daha başladı. 3 Adam olarak bilinen Oğuzhan Koç, Eser Yenerler ve İbrahim Büyükak'ın başrolde yer aldığı dizide ayrıca Yağmur Tanrısevsin, Burçin Abdullah ve Gözde Mutluer gibi genç ve güzel oyuncular da rol alıyor. Dizide garsonluk yapan Ayşen'i Gözde Mutluer canlandırıyor.

Bana Baba Dedi Ayşen Kimdir? Gerçek Adı Ne?


Bana Baba Dedi dizisindeki Ayşen karakterini güzel oyuncu Gözde Mutluer canlandırıyor. Bir restaurant-cafe'de garsonluk yapan Ayşen işiyle ilgilenen kendi halinde bir kızdır. Kaan da aynı restaurant-cafe'de şarkı söyleyip garsonluk yapmaktadır. Kaan'ın en yakın arkadaşı olan Cüneyt, Ayşen'e aşıktır. Ayşen'i uzaktan seven Cüneyt açılmak için arkadaşı Kaan'dan yardım ister.

Gözde Mutluer Kimdir? Kaç Yaşında?


Güzel oyuncu Gözde Mutluer 4 Ekim 1991'de İzmit'te dünyaya geldi. İlk olarak Melekler Korusun isimli dizide rol alan güzel oyuncu daha sonra Lale Devri, Bizim Yenge, Tövbeler Tövbesi, Bebek İşi, Not Defteri ve Aşkın Kanunu gibi pek çok dizide rol aldı. Oğuzhan Koç'un "Ayy" şarkısının  klibinde de rol alan güzel oyuncu Bana Baba Dedi dizisinde Ayşen karakterini canlandırıyor.

Bana Baba Dedi Dizisi Ayşen Kimdir? Bana Baba Dedi Dizisi Ayşen Gerçek Adı Ne? Bana Baba Dedideki Ayşenin Gerçek İsmi, Bana Baba Dedi Dizisi Ayşen, Gözde Mutluer Kimdir? Gözde Mutluer Biyografisi, Gözde Mutluer Dizileri, Gözde Mutluer Kaç Yaşında? Gözde Mutluer Fotoğrafları, Gözde Mutluer Resimleri, Gözde Mutluer Bana Baba Dedi Dizisi, Gözde Mutluer Hangi Dizilerde Oynadı, Gözde Mutluerın Oynadığı Eski Diziler, Bana Baba Dedi Garson Kız, İbrahimin Aşık Olduğu Kız

Blogger tarafından desteklenmektedir.