Asla Vazgeçmem Elmas - Tuğçe Kumral Kimidir?

Show TV'nin sevilen dizisi Asla Vazgeçmem büyük heyecana sahne oluyor. Son bölümlerin öne çıkan karakterinden olan Elmas artık dizide daha çok görünür oldu. Konağa taşınan Elmas, Aytül hanımla anlaşarak Nur'la Yiğit'i ayırmaya çalışır.

Asla Vazgeçmem Elmas Kimidir?


Asla Vazgeçmem dizisindeki Elmas karakterini güzel oyuncu Tuğçe Kumral canlandırıyor. Nur'un teyzesinin kızı olan Elmas aynı zamanda Yiğit'in şirketinde çalışmaktadır. Cahit'le ilişkisi olan Elmas aslında Yiğit Kozan'a aşıktır. Hamile olan Elmas çok yakında doğum yapacak.

Tuğçe Kumral gerçekten hamile mi?  Dizide o kadar gerçekci bir hamilelik süreci işliyor ki izleyiciler Elmas karakterini canlandıran Tuğçe Kumral'ın gerçekten hamile olduğunu sandı. Ama genç oyuncu gerçekten hamile değil.


Tuğçe Kumral Kimidir? 


Güzel oyuncu Tuğçe Kumral 19 Mart 1983'de dünyaya geldi. İlk olarak Bu Kalp Seni Unutur Mu isimli dizide rol aldı. Daha sonra Herşeye Rağmen, En Uzun Yüzyıl, Eski Hikaye ve Yasak gibi dizilerde de rol aldı. Ayrıca Gönül Çelen ve Meddah filmlerinde de rol aldı.

Etiketler: Asla Vazgeçmem Elmas Kimdir? Asla Vazgeçmem Elmas Gerçek Adı Ne? Asla Vazgeçmem Elmasın Gerçek İsmi, Asla Vazgeçmem Elmas, Tuğçe Kumral Kimdir? Tuğçe Kumral Biyografisi, Tuğçe Kumral instagram Fotografları , Tuğçe Kumral Dizileri, Tuğçe Kumral Kaç Yaşında? Tuğçe Kumral Fotoğrafları, Tuğçe Kumral Resimleri, Tuğçe Kumral Asla Vazgeçmem Dizisi, Tuğçe Kumral, Tuğçe Kumral Doğum Günü,

Blogger tarafından desteklenmektedir.