Yılanların Öcü Dizisi Habibe - Aycan Koptur Kimdir?

Show TV'nin sevilen dizisi Yılanların Öcü'ne yeni bir oyuncu daha katıldı. Başrollerinde Cemal Toktaş ve Hande Soral rol aldığı dizide ayrıca Ahmet Varlı, Rüchan Çalışkur, Nail Kırmızıgül, Şebnem Dilligil ve Servet Pandur gibi pek çok sevilen oyuncu yer alıyor. Bu muhteşem kadroya genç ve güzel bir isim daha katılıyor. Yılanların Öcü dizisine katılan yeni isim Aycan Koptur oldu.

Yılanların Öcü Dizisi Habibe Kimdir? Gerçek Adı Ne?


Yılanların Öcü dizisinin kadrosuna yeni katılan genç oyuncu Aycan Koptu, Habibe karakterini canlandıracak. Köye yeni taşınan ailenin kızı olan Habibe genç ve güzel bir kızdır. Bekar olan Habibe biraz deli dolu ve bir o kadar da saftır. Habibe köy içinde gezinirken karşılaştığı Haceli ile sürekli didişir. Ama Haceli'nin annesi Habibe'yi beğenir ve oğluna almak ister. Haceli'nin gönlü ise Fatma'dadır. Haceli, Fatma'dan vazgeçip Habibe ile evlenecek mi? Bu sorunun cevabını önümüzdeki bölümlerde hep birlikte göreceğiz.

Aycan Koptur Kimdir? Kaç Yaşında?


Güzel oyuncu Aycan Koptur 24 Şubat 1994'de dünyaya geldi. Çeşitli dizi, reklam, show ve tiyatrolardan rol alan genç oyuncu Bilgi Üniversitesi'nde Sinema ve Televizyon Bölümü'nde halen eğitim görüyor. Beyaz Show'da yayınlanan skeçlerde rol alan Aycan Koptu bazı reklam filmlerinde de rol aldı. Genç oyuncunun rol aldığı diziler ise Hayat Ağacı, Salih Kuşu ve Oldu Teşekkürler. Aycan Koptur Yılanların Öcü dizisinde Habibe karakterini canlandıracak.
Yılanların Öcü Dizisi Habibe, Yılanların Öcü Dizisi Habibe Gerçek Adı, Yılanların Öcü Habibenin Gerçek İsmi, Yılanların Öcü Habibenin Gerçek Hali, Aycan Koptur Kimdir? Aycan Koptur Kaç Yaşında? Aycan Koptur Eski Hali, Aycan Koptur Kısa Saçlı Hali, Aycan Koptur Dizileri, Aycan Kopturun Oynadığı Diziler, Aycan Koptur Biyografisi, Aycan Koptur kaç Yaşında? Aycan Koptur Yılanların Öcü Dizisi, Aycan Koptur Fotoğrafları, Aycan Koptur Resimleri, Aycan Koptur

Blogger tarafından desteklenmektedir.