Kara Kutu Dizisi Zeynep - Sümeyra Koç Kimdir?

Kanal D'nin yeni dizisi Kara Kutu çok yakında başlıyor. Geniş kadrosuyla dikkat çeken dizide Orhan Kılıç, Deniz Uğur, Sümeyra Koç,  Hazım Körmükçü, Hakan Eratik, Kerem Alışık, Barış Bağcı, Sema Atalay ve Zamire Kasapoğlu gibi pek çok ünlü oyuncu yer alıyor. Dizinin dikkat çeken kadın oyuncularından biri olan Sümeyra Koç, Zeynep karakterini canlandırıyor.

Kara Kutu Dizisi Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Ne?


Kara Kutu dizisindeki Zeynep karakterini güzel oyuncu Sümeyra Koç canlandırıyor. Zeynep, yüksek lisans tezini hazırlamaktadır. Ara sıra Mehmet'in şarkı söylediği bara gelerek kafa dağıtır. Mehmet'e aşık olan Zeynep bara geliş gidişlerini sıklaştırır. Bir gece barda çıkan kavga sonucu Mehmet yaralanır. Zeynep, hastaneye kaldırılan Mehmet'in yanında gider ve onunla ilgilenir. Hastanede daha da yakınlaşan ikili arasında duygusal bir oluşmaya başlar. Ancak Mehmet'in geçmişindeki sırlar aşklarının önündeki en büyük engeldir. Eski bir istihbaratçı olan Mehmet Irak'ta bir çatışmada yaralanarak hafızasını kaybetmiştir. Mehmet hatırlamasa da bir karısı ve çocuğu vardır.

http://www.dizileroyuncular.com/2015/01/kara-kutu-dizisi-tantm-fragman-izle.html

Sümeyra Koç Kimdir? Biyografisi


Güzel oyuncu Sümeyra Koç 27 Şubat 1987'de İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini İstanbul Üniversitesi'nde tamamlayan Sümeyra Koç, Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu. Özel bir merkezde oyunculuk eğitimi de alan güzel oyuncu reklam filmlerinde rol aldı.  2010 yılından beri dizilerde rol alan güzel oyuncu ilk olarak Lale Devri dizisinde kamera karşısına geçti. Ayrıca Sana Bir Sır Vereceğim, Kurt Seyit ve Şura ve Otel Divane gibi dizilerde de rol aldı. Sümeyra Koç Kara Kutu dizisiyle birlikte yeniden kamera karşısına geçerek Zeynep karakterini canlandıracak.
Etiketler: Kara Kutu Dizisi Zeynep Kimdir? Kara Kutu Dizisi Zeynep Gerçek Adı Ne? Kara Kutu Dizisi Zeynebin Gerçek İsmi, Kara Kutu Dizisi Zeynep, Sümeyra Koç Kimdir? Sümeyra Koç Biyografisi,Sümeyra Koç Dizileri, Sümeyra Koç Kaç Yaşında? Sümeyra Koç Fotoğrafları, Sümeyra Koç Resimleri, Sümeyra Koç Kara Kutu Dizisi, Sümeyra Koçun Doğum Günü,

Blogger tarafından desteklenmektedir.