Elin Oğlu - Changyeb Han (Chaby-Çabi) Kimdir?

ATV'nin yeni programı Elin Oğlu 21 Mart cumartesi günü başlıyor. Uzun yıllardır Türkiye'de yaşayan 8 yabancının bir araya geldiği programda eğlenceli anlar yaşanacak. Programın en dikkat çeken isimlerinde biri olan Changyeb Han 8 yıldır Türkiye'de. Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Chaby Türkleşen Koreli olarak anılıyor.

Changyeb Han (Chaby-Çabi) Kimidir? Nereli?


Güney Koreli olan Chaby 1992 doğumludur. Türkiye'ye babasının işi dolayısıyla gelmiş ve uçaktan iner inmez de havasına vurulmuş. Havasına vurulmuş derken dalga geçmiyoruz. Chaby geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda Türkiye için "Her ülkenin kendine özel bir kokusu vardır ya. O kokuyu sevdim" diyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde eğitim gören Çabi, Sinema ve Televizyon bölümünde okuyor.


Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Çabi çektiği videolarla bizden biri olduğunu gösteriyor. Türkleşen Koreli diye haberlere de konu olan Çabi tam bir Müslüm Baba hayranı.

Elin Oğlu programında yer alan diğer isimler ise şöyle:

Allen Hulsey - Amerika
Danillo Zanna- İtalya
Emrach Uskovski - Slovakya
Manuel Reina - İspanya
Masataka Kobayashi - Japonya
Medoune Niang - Senegal
Robbie Lee Valantine - İngiltere
Andrey Polyanin - Rusya

Elin Oğlu  21 Mart'tan itibaren her cumartesi 23:45'de ATV'de ekrana gelecek.
Elin Oğlu Çabi Kimdir? Chaby Resimleri, Changyeb Han Fotoğrafları, Chaby Han Nereli? Chaby Hangi Ülkeden? Çabi Ne İş Yapıyor?

Blogger tarafından desteklenmektedir.