Acil Aşk Aranıyor Sinan - Serhat Teoman Kimdir?

Show TV'nin yeni dizisi Acil Aşk Aranıyor'un yakışıklı doktoru SinanSerhat Teoman canlandırıyor. 15 Mart'ta ekrana gelecek olan dizide ayrıca Duygu Yetiş, Rojda Demirer ve Tamer Tıraşoğlu gibi sevilen oyuncular da rol alıyor.

Acil Aşk Aranıyor Sinan Kimdir? Gerçek Adı Ne?


Acil Aşk Aranıyor dizisindeki Sinan karakterini yakışıklı oyuncu Serhat Teoman canlandırıyor. Sinan mesleğine büyük önem veren başarılı bir doktordur. Hastane ile ev arasında gidip gelen Sinan'ın monoton bir hayatı vardır. Sinan'ın oturduğu apartmana yeni taşınan Nisan bu monoton hayata çok fazla renk ve bir o kadar da stres katacak. Sakar ve aşırı hareketli bir kız olan Nisan sadece apartmanda değil Sinan'ın çalıştığı hastanede de sık sık karşısına çıkacak. Her karşılaştıklarında mutlaka didişen ikili zaman zaman da romantik anlar yaşayacak.

Serhat Demir Anne Dizisine Katıldı! Ayrıntılar İçin Tıkla!

Serhat Teoman Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?


Yakışıklı oyuncu Serhat Teoman 4 Haziran 1983'de İzmir'de dünyaya geldi. Eğitimini 9 Eylül Üniversitesi'inde tamamlayan yakışıklı oyuncu güzel sanatlar bölümünden mezun oldu. Dizi kariyerine 2003'de rol aldığı Kurşun Yarası dizisiyle başlayan Serhat Teoman o günden sonra ekranlardan hiç ayrılmadı. Kanlı Düğün, Ahh İstanbul, Yalancı Yarim, Kız Takımı, Bitmeyen Şarkı ve Gün Akşam Oldu gibi dizilerde rol alan genç oyuncu kariyerindeki asıl çıkışı Kuzey Güney ve Bugünün Saraylısı dizileri ile yaptı. Sevilen oyuncu Acil Aşk Aranıyor dizisinde Sinan isimli doktoru canlandırıyor.
Etiketler: Acil Aşk Aranıyor Sinan Kimdir? Acil Aşk Aranıyor Dizisi Sinanın Gerçek Adı Ne? Acil Aşk Aranıyordaki Sinan'ın Gerçek İsmi, Acil Aşk Aranıyor Doktor Sinan, Serhat Teoman Kimdir? Serhat Teoman Biyografisi, Serhat Teoman Dizileri, Serhat Teoman Kaç Yaşında? Serhat Teoman Fotoğrafları, Serhat Teoman Resimleri, Serhat Teoman Acil Aşk Aranıyor Dizisi,

Blogger tarafından desteklenmektedir.