Acil Aşk Aranıyor Nisan - Duygu Yetiş Kimdir?

Show TV'nin yeni dizisi Acil Aşk Aranıyor 15 Mart pazar akşamı başlıyor. Romantik komedi tarzındaki dizide Serhat Teoman, Rojda Demirer ve Tamer Tıraşoğlu gibi genç oyuncular rol alıyor. Dizinin öne çıkan karakterlerinden biri olan Nisan'ı ise güzel oyuncu Duygu Yetiş canlandırıyor.

Acil Aşk Aranıyor Nisan Kimdir? Gerçek Adı Ne?


Acil Aşk Aranıyor dizisindeki Nisan
karakterini güzel oyuncu Duygu Yetiş canlandırıyor. Yeni tayin olduğu hastanede çalışmak için taşınma telaşına giren Nisan tek başına olduğu için biraz zorlanır. Yeni evine taşınırken komşularını bir hayli rahatsız eden Nisan özellikle Sinan'ı çileden çıkartır. Sinan'ı sabahın köründe uyandırır ve arabasına çarparak hasar verir. Sinan, yeni komşusu Nisan'ın sakarlıklarından kurtulmak için bir ana önce hastaneye gitmek ister. Hastaneye varan ve kahve içerek hastalarına bakmaya hazırlanırken  koridorda çarpıştığı biri kahveyi üzerine döker. Kahveyi dökenin Nisan olduğunu gören Sinan büyük şok yaşar. Sakar komşusu hastanede de Sinan’ın başına bela olur. Ama kurtuluş yoktur! Çünkü Nisan, Sinan'ın çalıştığı hastaneye yeni tayin olmuştur. Karşılaşmaları pek hoş olmasa da Sinan'la Nisan arasında zamanla elektiriklenmeler olacak. Kimi zaman didişseler de , aralarında romantik yakınlaşmalar da olacak.

Duygu Yetiş Kimdir? Kaç Yaşında?


Güzel oyuncu Duygu Yetiş 1 Ocak 1984'de İstanbul'da dünyaya geldi. Tiyatro eğitimi alan genç oyuncu ilk olarak 2001'de yayınlanan Tatlı Hayat dizisinde rol aldı. Ayrıca  Yağmur Zamanı, Gülpare, Kış Masalı, Üsküdar'a Giderken, Krem, Uçurum ve Analı Oğullu gibi dizilerde de yer alır. Güzel oyuncu 2007 yılında rol aldığı Annem isimli dizide canlandırdığı Gonca Eğilmez karakteri ile hafızalarda yer etmişti. Show TV'nin yeni dizisi Acil Aşk Aranıyor ile yeniden kamera karşısına geçen Duygu Yetiş, Nisan isimli doktoru canlandırıyor.
Etiketler: Acil Aşk Aranıyor Nisan Kimdir? Acil Aşk Aranıyor Dizisi Nisan Gerçek Adı Ne? Acil Aşk Aranıyor Nisanın Gerçek İsmi, Acil Aşk Aranıyor Dizisindeki Nisan, Duygu Yetiş Kimdir? Duygu Yetiş Biyografisi, Duygu Yetiş Dizileri, Duygu Yetiş Kaç Yaşında? Duygu Yetiş İsntagram Fotoğrafları, Duygu Yetiş Resimleri, Duygu Yetiş Acil Aşk Aranıyor Dizisi, Duygu Yetiş Doğum Günü Ne Zaman? Acil Aşk Aranıyor Dizisinde Nisan Doktor Kim?

Blogger tarafından desteklenmektedir.