Acil Aşk Aranıyor Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Show TV'nin büyük umutlarla başlayan yeni dizisi Acil Servis beklenen ilgiyi görmeyince önemli değişikliklere gidildi. Daha ilk bölümden hedeflenen reytingin çok altında kalan dizinin önce günü değiştirildi. Ama dizi yeni gününde yayınlanmadan yine değişiklik haberleri geldi. Yapımcılar diziyi baştan aşağı değiştirerek ismi Acil Aşk Aranıyor olarak değiştirdiler. Bir önemli değişiklik de dizinin konusuyla ilgili yapıldı. Daha önce dramatik hikayelerle izleyicilere duygusal anlar yaşatan dizi artık romantik komedi tarzında olacak ve izleyicileri güldürecek.
Öte yandan dizini kadrosuna iki kadın oyuncu daha katıldı. Güzel oyuncular Gonca Eğilmez ve Rojda Demir'e Acil Aşk Aranıyor dizisinin kadrosuna katılan önemli isimler.
Öğretmen Dizisi Oyuncuları Kimler ve Konusu Nedir?

Acil Aşk Aranıyor Dizisi Oyuncu Kadrosu


Duygu Yetiş - Nisan
Serhat Teoman - Sinan
Rojda Demirer - Ayla
Gözde Mukavelat - Özge
Sinem Uçar - Asuman
Tamer Tıraşoğlu  - Berzan
Suzan Aksoy - Leyla
Gökhan Soylu - Murat
Elçin Aktaş - Tuğçe Hemşire
Funda Şirinkal - Pembe
Funda İlhan - Şule

http://www.dizileroyuncular.com/2015/03/acil-ask-aranyor-ayla-rojda-demirer.html http://www.dizileroyuncular.com/2015/03/acil-ask-aranyor-sinan-serhat-teoman.html http://www.dizileroyuncular.com/2015/03/acil-ask-aranyor-nisan-duygu-yetis.html

Acil Aşk Aranıyor Dizisi Hikayesi


Acil Aşk Aranıyor dizisinin konusu genellikle bir hastanede geçiyor. Hastanenin yakışıklı doktoru Sinan bir yandan hastalarıyla ilgilenirken bir yandan da özel hayatında renkli komşularıyla baş etmek zorundadır. Sinan'ın yaşadığı apartmana yeni bir kız taşınır. Sabahın köründe mahalleyi birbirine katan yeni komşu Sinan'ın uykusunu zehir eder. Üstüne üstlük bir de arabasına çarparak hasar verir. Hastaneye giden Sinan yeni komşusunun sakarlıklarında kurtulduğunu sanarken hastanede de karşısına çıkarak üzerine kahve döker. Sinan'ın sakar ve gizemli komşusunun kim olduğunu Acil Aşk Aranıyor dizisi başlayınca hep birlikte öğreneceğiz.

Etiketler: Acil Aşk Aranıyor Dizisi, Acil Aşk Aranıyor Oyunucu Kadrosu, Acil Aşk Aranıyor Oyuncuları, Acil Aşk Aranıyor Dizisi Konusu ve Hikayesi, Acil Aşk Aranıyor Nerede Çekiliyor?, Acil Aşk Aranıyor Ne Zaman?, Acil Aşk Aranıyor Hangi Kanalda?, Acil Aşk Aranıyor Dizisi Fotoğrafları ve Resimleri, Gerçek Adı, Gerçek İsmi, Acil Aşk Aranıyor SHOW TV, Acele Aşk Aranıyor

Blogger tarafından desteklenmektedir.