Acil Aşk Aranıyor Ayla - Rojda Demirer Kimdir?

Show TV'de büyük ümitlerle başlayan Acil Servis dizisi beklenen ilgiyi görmeyince ismini ve konusunu değiştirdi. Acil Aşk Aranıyor ismi ile yeniden ekrana gelecek olan diziye yeni oyuncular da dahil oldu. Kadroya yeni dahil olan isimlerden biri olan Rojda Demirer Acil Aşk Aranıyor dizisinde Ayla karakterini canlandıracak.

Acil Aşk Aranıyor Ayla Kimdir? Gerçek Adı Ne?


Acil Aşk Aranıyor dizisindeki Ayla karakterini güzel oyuncu Rojda Demirer canlandırıyor. Acil serviste çalışa genç bir doktor olan Ayla, Sinan'ın ablasıdır. Doktor Murat'la da iyi geçinen Ayla, Berzan'la sürekli didişmektedir. Ayrıca hastalarla yakından ilgilenen idealist bir doktordur.

Rojda Demirer Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?


Güzel oyuncu Rojda Demirer 12 Ağustos 1979'de Ankara'da dünyaya geldi. Babası Diyarbakır'lı olan güzel oyuncu küçük yaştan itibaren oyunculuk yapmaktadır. Oyunculuk alanındaki ilk deneyimlerini TRT'de yayınlanan çocuk dizileri ile yaşadı. Aşk Olsun, Ağa Kızı, Canım Benim, Tadımız Kaçmasın, Candan Öte, Sevgili Dünürüm, Melekler Korusun, Geniş Aile,Elde Var Hayat ve Alev Alev gibi pek çok dizide rol alan güzel oyuncu uzun bir süredir ekranlardan uzaktı. Acil Aşk Aranıyor dizisi ile yeniden kamera karşısına geçen Rojda Demirer, Ayla karakterini canlandıracak.
Etiketler: Acil Aşk Aranıyor Ayla Kimdir? Acil Aşk Aranıyor Dizisi Ayla Gerçek Adı Ne? Acil Aşk Aranıyor Aylanın Gerçek İsmi, Acil Aşk Aranıyor Dizisindeki Ayla, Rojda Demirer Kimdir? Rojda Demirer Biyografisi, Rojda Demirer Dizileri, Rojda Demirer Kaç Yaşında? Rojda Demirer İsntagram Fotoğrafları, Rojda Demirer Resimleri, Rojda Demirer Acil Aşk Aranıyor Dizisi, Rojda Demirer Doğum Günü Ne Zaman? Acil Aşk Aranıyor Dizisinde Ayla Doktor Kim?

Blogger tarafından desteklenmektedir.