Sevdam Alabora Zeynep - Elçin Sangu Kimdir?

ATV'nin yeni dizisi Sevdam Alabora 10 Şubat'tan itibaren her salı 20:00'de ekrana gelecek. Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizide Kadir Doğulu, Mustafa Avkıran ve Gökçe Yanardağ'la birlikte genç ve güzel oyuncu Elçin Sangu'da yer alıyor. Elçin Sangu Sevdam Alabora dizisinde veteriner olan Zeynep'i canlandırıyor.

Sevdam Alabora Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Ne? 


Sevdam Alabora dizisinde Zeynep karakterini güzel oyuncu Elçin Sangu canlandırıyor. Zeynep babası olarak bildiği Zülfikar'la birlikte zengin bir ailenin çiftliğinde yaşar. Ailenin zengin çocuklarıyla oynayan Zeynep yaşanan bir kazadan dolayı çiftlikten uzaklaştırılarak yatılı okumaya gönderilir. Başarlı bir öğrenci olan Zeynep yıllar sonra veteriner olarak babasının yanına döner.

Elçin Sangu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kaç? Saç Rengi?


11 Temmuz 1988'de İstanbul'da dünyaya gelen genç oyuncu Mersin Üniversitesi'nde Opera eğitimi aldıktan sonra Yeditepe Üniversitesi'nde tiyatro eğitimi almaya başladı. Tiyatro eğitimini yarıda bırak müzikle ilgilenen Elçin Sangu tekrar özel bir tiyatroda eğitim görür. Bu eğitimden sonra oyunculuk alanında ilerlemeye karar veren güzel oyuncu dizilerde rol almaya başlar. Elçin Sangu ilk olarak Aşk Kaç Beden Giyer dizisinde rol aldı. Daha sonra 2013'de çekilen Bir Aşk Hikayesi dizisinde Eda Çağlar rolü ile dikkatleri üzerine çekti. Geçtiğimiz yıl da Kurt Seyid ve Şura dizisinde Güzide karakterini canlandıran genç oyuncu başarılı performansı ile kendini kanıtlamış oldu. Elçin Sangu Sevdam Alabora dizisinde Hülya karakteri ile başrolde yer alıyor. Bakır rengi saçlarıyla ve kahverengi gözleri ile dikkat çeken güzel oyuncunun boyu ise 1:67.
Etiketler: Sevdam Alabora Zeynep Kimdir? Sevdam Alabora Zeynep Gerçek Adı Ne? Sevdam Alabora Zeynep Gerçek Hali, Sevdam Alabora Zeynep Saç Rengi, Elçin Sangu Kimdir?  Elçin Sangu Biyografisi,  Elçin Sangu instagram Adresi, Elçin Sangu Twitter Adresi, Elçin Sangu Dizileri, Elçin Sangu Kaç Yaşında?  Elçin Sangu Fotoğrafları, Elçin Sangu Resimleri, Elçin Sangu Sevdam Alabora, Elçin Sangurun Boyu Kaç? Elçin Sangu Nereli?


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.