Güzel Köylü Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Star TV'nin sevilen dizisi Güzel Köylü başarılı gidişini sürdürüyor. Geniş kadrosunda yer alan usta isimlerle muhteşem bir uyum içinde çalışan genç oyuncular dizinin başarılı olmasında önemli bir etken. Başrollerinde Gizem Karaca, Berk Cankat, Ahmet Mümtaz Taylan ve Zerrin Sümer gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin konusu küçük ve şirin bir ege köyünde geçiyor.

Güzel Köylü Dizisi  Oyuncuları ve Gerçek İsimleri

Gizem Karaca - Gül
Berk Cankat - Cemal
Mehmet Ali Nuroğlu - Kaan
Erkan Sever - Niyazi (Muhtar)
Simge Selçuk - Nihal (Gül'ün ablası)
Deniz Baytaş - Esma
Toygan Avanoğlu - Bünyamin (Nurten'in kocası)
Aylin Kabasakal - Nurten (Bünyamin'in karısı)
Esin Civangil - Kamuran
Su Kutlu - Sude (Gül'ün kardeşi)
Zeynep Eylül Demirpehlivan - Ayten
Ahmet Mümtaz Taylan - Hüsnü
Özlem Tokaslan - Dudu
Ali İpin - Yusuf
Zerrin Sümer - Sultan Ana

Güzel Köylü Dizisi Konsu - Hikayesi


İstanbul'daki hareketli yaşamdan sıkılar uzaklaşmak isteyen Gül tesadüfler sonucu dedesinin askerlik yaptığı kasabaya gelir. Gül kendisini torunu sanan Sultan Ana'nın yanında yaşamaya başlar. Ablası ve kardeşini de köye gelmeye ikna edince hep birlikte Sultan Ana'da yaşamaya başlarlar. Gül'ün eski nişanlısı Kaan da Gül'ün ardından köye gelir. Ama Gül'ün barışmaya niyeti yoktur. Çünkü köydeki Cemal'a gönlünü kaptırmıştır. Cemal'la Gül bütün engellere rağmen birbirlerini çok sever ve evlenmek için 40 takla atarlar.

Güzel Köylü Dizisi Nerede Çekiliyor? Güzel Köy Nerede?


Güzel Köylü dizisi Muğla Yatağan'a bağlı Bozüyük köyünde çekiliyor. Gerçek ismi Bozüyük olan köyün ismi dizide Güzel Köy olarak geçiyor.

Etiketler: Güzel Köylü Dizisi, Güzel Köylü Oyuncu Kadrosu, Güzel Köylü Oyuncuları, Güzel Köylü Dizisi Konusu ve Hikayesi, Güzel Köylü Nerede Çekiliyor?, Güzel Köylü Hangi Gün?, Güzel Köylü Hangi Kanalda?, Güzel Köylü Dizisi Fotoğrafları ve Resimleri, Gerçek Adı, Gerçek İsmi, Güzel Köylü ATV, Güzel Köylü  Berk Cankat, Güzel Köylü Gizem Karaca

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.