Beyaz Yalan Dizisi Oyuncuları ve Konusu - Show TV

Show TV'den bomba gibi bir dizi daha. 2015'e hızı giren Show TV Acil Aşk Aranıyor ve Asla Vazgeçmem gibi iddialı dizilerine bir yenisini daha ekledi. Kutsi, Ebru Baykaç ve Deniz Baysal'ın başrolde yer aldığı Beyaz Yalan dizisi 23 Mart'ta başlıyor. Çekimleri tüm hızıyla devam eden Beyaz Yalan dizisinde birbirlerine çok benzeyen iki genç kızın yer değiştirmeleri anlatılacak.

Beyaz Yalan Dizisi Oyuncuları - Kadrosu


Başrolünde Doktorlar ve Huzur Sokağı gibi sevilen dizilerin yakışıklı oyuncusu Kutsi'nin yer aldığı Beyaz Yalan dizisinin oyuncu kadrosu oldukça iddialı. Kutsi'ye başrolde eşlik edecek isimi ise Babalar Ve Evlatlar, Derin Sular ve Kaçak Gelinler gibi dizilerde rol alan güzel oyuncu Deniz Baysal olacak. Genç oyuncu Deniz Baysal, Kaçak Gelinler dizisindeki Kainat rolüyle büyük beğeni toplamıştı. Dizide ayrıca Ebru Baykaç, Çağlar Sayın ve Ege Aydan gibi sevilen isimler yer alıyor.

Beyaz Yalan 6. Bölüm Fragmanını İzlemek İçin Tıkla!

Beyaz Yalan Oyuncuları ve Gerçek İsimleri

Kutsi - Demir
Deniz Baysal - Alara ve Melek
Ebru Aykaç - Asude
Ege Aydan - Fikret

Özge İnce - Damla
Onur Dikmen - Halil
Ebru Aytemur - Ebru
Çağlar Sayın - Volkan
Seher Terzi - Bedriye
Çetin Karakul - Savaş
Biran Damla Yılmaz - Nesrin
Fatih Dokgöz - Hikmet
Dilara Topuklular - Zeliha
Berkan Bulut - Özgür
Elif İskender - Meryem
Ayça Yağcıoğlu - Sedef
Pınar Deniz - Azra


Beyaz Yalan Dizisi Konusu Ne? - Hikayesi


Alara ve Melek birbirine ikiz kadar benzeyen iki genç kızdır. Biri zengin biri orta halli olan bu kızlar anlaşarak yer değiştirmeye karar verir. Alara ve Melek bu karlarını hayata geçirdikten sonra hiç de hesapta olmayan gelişmeler yaşanır. Aşk, heyecan ve sürpriz dolu bu hikaye izleyicileri ekran kilitleyeceğe benziyor.

Beyaz Yalan Dizisi Nerede Çekiliyor? Tıkla!

Diziyi izlerken akıllara gelecek ilk sorulardan biri "Alara'yla Melek ikiz mi?" ya da "Alara ile Melek kardeş mi?" olacak. Alara ve Melek kardeş değil. Bu iki karakteri de güzel oyuncu Deniz Baysal canlandırıyor.

http://www.dizileroyuncular.com/2015/02/kutsi-beyaz-yalan-dizisi-demir.html http://www.dizileroyuncular.com/2015/02/beyaz-yalan-alara-melek-deniz-baysal.html

Etiketler: Beyaz Yalan Dizisi, Beyaz Yalan Oyuncu Kadrosu, Beyaz Yalan Oyuncuları, Beyaz Yalan Dizisi Konusu,Beyaz Yalan Dizisi Hikayesi, Beyaz Yalan Show TV, Beyaz Yalan Ne Zaman Başlıyor? Beyaz Yalan Hangi Gün Başlayacak? Beyaz Yalan Hangi Kanalda? Beyaz Yalan Dizisi Fotoğrafları ve Resimleri, Gerçek Adı, Gerçek İsmi, Beyaz Yalan Kutsi, Beyaz Yalan Deniz Baysal,

Blogger tarafından desteklenmektedir.