Beni Affet Oyuncuları (Oyuncu Kadrosu)

Star TV'nin sevilen günlük dizisi Beni Affet aralıksız devam ediyor. Çekimleri Ankara'da yapılan Beni Affet dizisi şimdiden 700 bölümü geçti. Gündüz kuşağının en çok izlenen dizilerinden biri olan Beni Affet daha uzun süre ekranlara renk katacağa benziyor. Dizinin başrollerinde Şeyma Korkmaz, Gaye Turgut ve Murat Danacı gibi genç isimler yer alıyor.

Türkiye'nin en uzun dizisi olan Bizim Evin Halleri 1680 bölümle rekoru elinde bulunduruyor.

Beni Affet Oyuncuları ve Gerçek İsimleri


Şeyma Korkmaz - Feride
Gaye Turgut - Bahar
Gamze İğdiroğlu - Eylül
Murat Danacı - Cüneyt
Mert Altınışık - Kemal
Özgün Çoban - Tunç
Nusret Şenay - Osman
Ulviye Karaca - Zühre
Elif Şanlı - Handan
Ceren Yalazoğlu - Kader
Zeynep Yasa - Yıldız
Ötüken Hürmüzlü - Ferman
Zeynep Aytek - Nazire
Kerem Poyraz Kayaalp - Berat
İlkay Kayku Atalay - Sevgi
Okan Şenozan - Şahin
Cüneyt Mete - Cesur

 Beni Affet Dizisi Konusu Ne?


Ankara'nın zengin ailelerinden olan Kozan ailesi aslen Kayserili'dir. Ailenin reis Osman Kozan disiplinli ve sert bir adamdır. İş hayatında asla taviz vermeyen Osman bu tarzını evde de sergileyince ailesi huzursuzluktan kurtulmaz. Karısı ve çocuklarına karşı sergilediği bu tutum yüzünde herkesin mutsuz olmasına sebep olur.

Beni Affet Oyuncuları, Beni Affet Oyuncularının İsimleri, Beni Affet Oyuncularının Gerçek Adları, Beni Affet Oyuncu Kadrosu, Beni Affet Kadrosu, Beni Affet Dizisi Oyuncuları, Beni Affetteki Oyuncular, Beni Affet Star TV, Beni Affet Feride, Beni Affet Cüneyt, Beni Affet Bahar,  Beni Affet Nerede Çekiliyor? Beni Affet Konsu, Beni Affet Ankara,

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.