Bedel Dizisi Doktor İrem - Deniz Alan Kimidir?

ATV'nin ilgiyle izlenen yeni dizisi Bedel perşembe akşamları ekrana geliyor. Başrollerinde Sedef Avcı, Necip Memili ve Berk Erçer  rol aldığı dizide ayrıca Gonca Sarıyıldız Dilara Öztunç, Kerem Kupacı, Dilara Öztunç, Deniz Alan, Osman Alkaş ve Rozet Hubeş gibi pek çok ünlü ismi rol alıyor. Dizinin öne çıkan oyuncularında olan Deniz Alan canlandırdığı İrem karakteri ile başarılı bir performans sergiliyor.

Bedel Dizisi Doktor İrem Kimidir? Gerçek Adı Ne?


Bedel dizisindeki İrem karakterini genç ve güzel oyuncu Deniz Alan canlandırıyor. Doktor olan İrem Begüm'ün en yakın arkadaşıdır. Begüm'ün her sıkıntısında yanında olan İrem her koşulda ona destek olur. Cesur ve gözü kara bir kız olan İrem  Vedat'ın tehditlerine de asla aldırış etmez.

Bedel Dizisi Deniz Alan Kimidir? Kaç Yaşında?


Güzel oyuncu Deniz Alan 4 Mart 1982'de Eskişehir'de dünyaya geldi. Dizi oyunculuğa 2006'da rol aldığı Adak isimli diziyle başlayan Deniz Alan daha sonra Bıçak Sırtı, Kavak Yelleri, Vazgeç Gönlüm, Kırmızı Işık ve Babam İçin gibi dizilerde rol adlı. Son olarak TRT'de yayınlanan Yedi Güzel Adam dizisinde rol alan genç oyuncu ünlü şair Erdem Bayazıt'ın kız kardeşini canlandırmıştı.

Etiketler: Bedel Doktor İrem Kimdir? Bedel İrem Gerçek Adı Ne? Bedel İremin Gerçek İsmi , Bedel Dizisi İrem, Deniz Alan  Kimdir?  Deniz Alan Biyografisi, Deniz Alan instagram fotografları, Deniz Alan Nereli, Deniz Alan Dizileri, Deniz Alan Kaç Yaşında? Deniz Alan Fotoğrafları, Deniz Alan Resimleri, Deniz Alan Bedel Dizisi,   Blogger tarafından desteklenmektedir.