Asla Vazgeçmem Konusu ve Oyuncuları

Asla Vazgeçmem Dizisi Oyuncuları, Asla Vazgeçmem Oyuncu Kadrosu

Show TV'nin yeni yılda iddialı dizilerinden biri olması beklenen Asla Vazgeçmem'in baş rol oyuncuları belli oldu. İnatçı aşıkların hikayesinin anlatılacağı Asla Vazgeçmem dizisinde yakışıklı oyuncu Togahan Sayışman'a 2014 Elidor Miss Turkey birincisi Amine Gülşe eşlik edecek. Yapımcılığını Gold Film'in yaptığı Asla Vazgeçmem yakında Show TV'de ekrana gelecek.

ASLA VAZGEÇMEM BİTTİ Mİ? TIKLA!

 

Asla Vazgeçmem Yiğit Kimdir? - Tolgahan Sayışman 

1981'de İstanbul'da dünyaya gelen Togahan Sayışman 2002'de Best Model Of Türkey'de birinci seçildi. Oyunculuğa çeşitli dizilerden konuk oyuncu olarak başlayan yakışıklı oyuncu Elveda Rumeli dizisinde üç sezon canlandırdığı Namık karakteri ile kendini kanıtladı. Yer Gök Aşk ve Lale Devri dizileri ile de büyük beğeni toplayan Tolgahan Sayışman bir çok sinema filminden de  rol aldı. Bir yılı aşkın süredir dizi oyunculuğuna ara veren Tolgahan Show TV'nin yeni dizisi Asla Vazgeçmem ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Asla Vazgeçmem de Yiğit rolünde inatçı bir aşığı canlandıracak olan yakışıklı oyuncuya Amine Gülşe eşlik edecek.

Asla Vazgeçmem Nur Kimdir? - Amine Gülşe


1991'de İsveç'in Gothenburg kendinde dünyaya gelen Amine Gülşe 2014'de katıldığı Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasında birinci seçildi. Güzel model ilk oyunculuk deneyimini Show TV'de yayınlanacak olan Asla Vazgeçmem dizisinde yaşayacak. Deneyimli oyuncu Tolgahan Sayışman'la birlikte kamera karşısına geçecek olan Amine Gülşe'nin nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu. Amine Gülşe, Asla Vazgeçmem dizisinde inatçı bir aşık olan Nur'u canlandıracak. Sosyal medyada sıkça fotoğraf paylaşan Amine Gülşe'nin Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarına @gulseamine adresinden ulaşabilirsiniz.

Asla Vazgeçmem Dizisi Konusu ve Hikayesi


Birbirlerine ilk görüşte aşık olan Yiğit ve Nur'un büyük aşklarının hikayesi. Yiğit başarılı ve çalışkan bir iş adamıdır. Hiç kimseyi dinlemeyen Yiğit doğru bildiğini yapar ve sürekli mantığının sesini dinler. Ancak Nur'la karşılaşan Yiğit mantığını bir kenara bırakarak gönlünün esiri olur. Nur zaten gönlünden geldiği gibi yaşayan duygusal bir kızdır. Yiğit ve Nur aralarındaki büyük sırdan habersiz geleceğe dair mutlu hayaller kurar.

Etiketler: Asla Vazgeçmem Dizisi, Asla Vazgeçmem Oyunucu Kadrosu, Asla Vazgeçmem Oyuncuları, Asla Vazgeçmem Dizisi Konusu ve Hikayesi, Asla Vazgeçmem Nerede Çekiliyor?, Asla Vazgeçmem Ne Zaman Başlıyor?, Asla Vazgeçmem Hangi Kanalda?, Asla Vazgeçmem Dizisi Fotoğrafları ve Resimleri 

Blogger tarafından desteklenmektedir.