Paramparça Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Paramparça Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu, Nerede Çekiliyor?

Son dönemlerin en başarılı yapımlarından birisi olan Paramparça Dizisi iki önemli başrol oyuncusunu buluşturdu. Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay'ın başrolünü paylaştığı Paramparça Dizisi, Star Tv ekranlarında izleyici ile buluştu. Yayınlandığı ilk bölümden itibaren önemli reyting başarısı yakalayan dizide usta oyuncuların payları olduğu kadar, başarılı konusu da önemli rol oynuyor.

Erkan Petakkaya ve Nurgülyeşilçay gibi iki büyük oyuncuyu buluşturan Paramparça Dizisi'nin senaristliğinide daha önce Aliye ve Binbir Gece gibi önemli dizilere imza atmış olan Yıldız Tunç yapmakta. Paramparça dizisi yönetmeni ise Cevdet Mercan gibi önemli bir yönetmen. Dizinin kısa sürede büyük başarı yakalamasının ardında bu önemli isimlerin payı çok büyük elbette.

Paramparça Dizisi Konusu ve Hikayesi

Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya'nın buluştuğu dizinin konusu şöyle; İstanbul Kurtuluş'ta oldukça mütevazi bir hayat süren Gülseren (Nurgül Yeşilçay) ile şehrin en büyük restoranlar zincirinin sahibi zengin ve yakışıklı işadamı Cihan'ın sıradışı ve imkansız aşklarının hikayesini izleyeceğiz. Büyük aşkın kahramanları habersiz bir şekilde bir hastanede birleşen kaderlerinden habersiz yaşamaktadır. Hastanede büyük bir yanlışlık yapılarak Cihan ile Gülseren'in çocukları karışmıştır ve bu gerçek yıllar sonra meydana gelen bir kaza ile ortaya çıkacaktır.

Paramparça Dizisi Oyuncuları, Paramparça Oyuncu Kadrosu

Nurgül Yeşilçay - Gülseren
Erkan Petekkaya - Cihan
Ebru Özkan - Dilara
Civan Canova - Rahmi
Elvin Aydoğdu - Derya
Güneş Emir - Solmaz
Leyla Tanlar - Cansu
Alina Boz - Hazal
Nursel Köse - Keriman
Tolga Tekin - Özkan
Aslı Kapanşahin - Şeyda
Burak Tozkoparan - Ozan
Cemal Hünal - Alper

Paramparça dizisi her pazartesi 20:30'da Star TV'de izleyicilerle buluşuyor.
Etiketler: Paramparça Dizisi, Paramparça Oyunucu Kadrosu, Paramparça Oyuncuları, Paramparça Dizisi Konusu ve Hikayesi, Paramparça Nerede Çekiliyor?, Paramparça Ne Zaman Başlıyor?, Paramparça Hangi Kanalda?, Paramparça Dizisi Fotoğrafları ve Resimleri

Blogger tarafından desteklenmektedir.