Küçük Ağa Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Küçük Ağa Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu, Nerede Çekiliyor?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Küçük Ağa Dizisi sürekli aynı konular üzerine yapılan dizilerden sıkılanların imdadına yetişti diyebiliriz. Dizinin baş kahramanı afacan bir ufaklık. Her bölümde aynı bir maceranın yaşandığı Küçük Ağa herkesi kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Küçük Ağa'yı (Mehmet Can) herkesin yakından tanıdığı ve çok sevdiği küçük oyuncu Emir Berke Zincidi canlandırıyor. Dizide bir çok başarılı oyuncuda rol almakta. Zeki Alasya, dizide Memocan'ın dedesi rolüyle karşımıza çıkıyor.
Küçük Ağa

Küçük Ağa Oyuncuları, Küçük Ağa Oyuncu Kadrosu

Emir Berke Zincidi (Mehmet Can)
Birce Akalay (Sinem)
Sarp Levendoğlu (Ali)
Zeki Alasya (Mehmet Ağa)
Faik Ergin (Yusuf)
Banu Zorlu (Yeşim)
Nazan Diper (Esma)
Ruhsar Öcal (Nur Hanım)
Hakan Bilgin (Maho)
Şükrü Türen (Adnan)
Kayhan Yıldızoğlu (Burhan Dede)
Cansın Özyosun (Arzu)
Ozan Çobanoğlu (Bülent)
Sinem Ergin (Deli Huriye)
Remzi Evren (Ruşen)
Halil Doğan (Amir Nusret)
Hilmi Özçelik (Komşu Mahmut)
Yunus Çakıroğlu (Kapıcı Ramazan)

Küçük Ağa Konusu, Küçük Ağa Dizisi Hikayesi

Urfalı zengin bir ailenin oğlu olan Ali ile görmüş ve geçirmiş kültürlü aile kızı Sinem'in evlilikleri oldukça çalkantılı geçmektedir. Ne var ki 10 yıl süren bu çalkantılı evliliklerini bitirme kararı almışlar. Fakat ortada bir de ufaklık var. Mehmet Can adında bu ufaklık anne ve babasının boşanmasına hiç taraftar değildir. Baştan beri farklı kültürlere sahip olan aileler bu evliliğe hiç bir zaman onay vermemiştir. Büyüklerin boşanma kararına karşı Mehmet Can bu evliliğin sürmesi ve anne babasının ayrılmaması için elinden gelen her türlü numaraya başvurur ve ortaya komik maceralar çıkar.

Etiketler: Küçük Ağa Dizisi, Küçük Ağa Oyunucu Kadrosu, Küçük Ağa Oyuncuları, Küçük Ağa Dizisi Konusu ve Hikayesi, Küçük Ağa Nerede Çekiliyor?, Küçük Ağa Ne Zaman Başlıyor?, Küçük Ağa Hangi Kanalda?, Küçük Ağa Dizisi Fotoğrafları ve Resimleri

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.