Kiraz Mevsimi Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Kiraz Mevsimi Konusu, Kiraz Mevsimi Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşuyor

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kiraz Mevsimi dizisi uzan zamandır özlenen gençlik dizisi olmayı başardı. Kiraz Mevsimi özellikle genç oyuncu kadrosu ile genç seyirci kitlesine hitap etmekte. Kavak Yelleri dizisi ile oldukça popüler bir oyuncu olan Dağhan Külegeç ve yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu dizinin genç kızlar arasında oldukça popüler olmasının önemli bir sebebi olsa gerek. Bayan oyuncular arasında ise dizinin esas kızı Öykü rolünde oynayan Özge Gürel ve Şeyma karakterine hayat veren Nilperi Şahinkaya öne çıkıyor. Kiraz Mevsimi kısa sürede önemli bir reyting oranı yakalayarak Fox Tv'nin en sevilen dizilerinden birisi oldu.
Kiraz Mevsimi Dizisi

Cumartesi akşamları Fox Tv'de yayınlanan ve yapımcılığı Süreç Film'in yaptığı Kiraz Mevsimi yönetmeni Eda Teksöz, senaristi ise Engin Elgün'e emanet edilmiş.

Kiraz Mevsimi Oyuncuları, Kiraz Mevsimi Oyuncu Kadrosu

Özge Gürel - Öykü
Serkan Çayoğlu - Ayaz
Dağhan Külegeç - Mete
Nilperi Şahinkaya - Şeyma
Nihal Işıksaçan - Burcu
Serkan Börekyemez - İlker
Fatma Toptaş - Sibel
Aras Aydın - Emre - Önem
Neslihan Yeldan - Meral
Ayşegül Ünsal - Meral
Hakan Çimenser - Bülent
Ece Yüksel - Senacan
Zeynep Kankonde - Naciye Hala
Taner Berke Sarıkaya
Burak Şahan Gönültaş
Canan Saran
Nezih Cihan Aksoy
Necip Everest
Serdar Çakmak

Kiraz Mevsimi Konusu, Kiraz Mevsimi Hikayesi

Öykü,en büyük hayali moda tasarımcısı olmak olan genç bir kızdır. Kendine örnek olarak aldığı ünlü modacı Önem'e çizimlerini ulaştırmak için çaba sarfetmektedir. Küçük yaşta babası onu ve küçük kardeşini terketmiş, annesi Öykü ve kardeşine sahip çıkmıştır. Öykü çocukluk aşkı olan Mete'ye platonik bir aşk beslerken, gün gelir Mete onun arkadaşı olan Şeyma'ya aşık olur. Mete'den umudunu kesen Öykü, Mete'nin ortağı ve arkadaşı olan Ayaz ile karşı karşıya gelir. Karışık olaylar sonucunda Ayaz ile bir aşk oyununun içinde kendini bulan Öykü, daha sonraları Ayaz'a gerçekten aşık olur. Bu sırada Öykü en büyük hayali olan moda dünyasına da giriş yapar. Ayaz ile Öykü kimi zaman duygusal, kimi zamanda komik aşk maceları ile izleyiciyi ekrana bağladı.

Etiketler: Kiraz Mevsimi Dizisi, Kiraz Mevsimi Oyunucu Kadrosu, Kiraz Mevsimi Oyuncuları, Kiraz Mevsimi Dizisi Konusu ve Hikayesi, Kiraz Mevsimi Nerede Çekiliyor?, Kiraz Mevsimi Ne Zaman Başlıyor?, Kiraz Mevsimi Hangi Kanalda?, Kiraz Mevsimi Dizisi Fotoğrafları ve Resimleri

Blogger tarafından desteklenmektedir.